volg ons via mail

donderdag 15 juni 2017

Gulden Sporen Damtornooi : uitslagen

clubspelers Plaats Cat Pt WP
1 Thomy Mbongo Lille V 16 95
2 Marc De Meulenaere Antwerpen V 13 108
3 Yves Vandeberg Antwerpen V 13 105
4 Kevin Machtelinck Chapelle d'Armentièr V 13 104
5 Jean-Paul Plantin Pelves V 13 98
6 Jens Dekimpe Kortrijk V 12 99
7 Gilbert Charles Wattrelos V 11 101
8 Raoul Alias Curaçao V 11 95
9 Laurent Delattre La Couture V 11 92
10 Francky Bouvry Wattrelos V 11 86
11 Wim Dekimpe Kortrijk V 11 84
12 Bert VHauwermeiren Kortrijk J 10 88
13 Régis Blanpain Pelves V 10 87
14 Freddy Egels Kortrijk V 10 86
15 David Hurel Chapelle d'Armentièr V 10 85
16 Philippe Botte Pelves V 9 89
17 Zandi Traore Chapelle d'Armentièr V 9 84
18 Luc Jennes Brussel V 9 83
19 Bernard N'Go Wattrelos V 9 82
20 Théo Lemaire Wattrelos J 9 82
21 Louis Lannoy Wattrelos J 9 70
22 Gérard Serniclay La Couture V 9 69
23 Georges Ostyn Wattrelos V 9 68
24 Eddy Janssen Antwerpen V 7 83
25 Maxime Egels Kortrijk J 7 78
26 Daniël Desmet Kortrijk V 7 69
27 Jean-Claude Fabeck Brussel V 7 65
28 Eric Vanneufville Chapelle d'Armentièr V 7 64
29 Adrien Verdonck Wattrelos J 7 61
30 Henri De Broeck Brussel V 7 60
31 Juliette Laleeuw Wattrelos J 6 72
32 Christophe Lannoy Wattrelos V 6 58
33 Pierre Lannoy Wattrelos J 5 67
34 Serge Saladé Wattrelos V 4 71
35 Monique Kindt Wattrelos V 4 57
36 Claude Véziers Pelves V 3 71

Liefhebbers jeugd Plaats Pt WP
1 Ibe Demasure Heule 18 93
2 Corné Van Damme 's Gravenpolder 15 98
3 Wout Vanneste Heule 14 100
4 Wilmar Van Damme 's Gravenpolder 12 98
5 Mathé Geeraert Kortrijk 10 92
6 Milan Albers Heule 10 69
7 Ayron Harinck Heule 9 92
8 Niels Kesselaar 's Gravenpolder 9 88
9 Matthias De Man Kortrijk 9 85
10 Isa Demasure Heule 9 78
11 Mathias Libbrecht Kortrijk 8 77
12 Axill Harinck Heule 8 61
13 Amélie Cannaert Heule 6 72
14 Anaïs De Meulenaere Antwerpen 5 62
15 Femke Decock Antwerpen 1 66
16 Kato Esseling Antwerpen 1 65

maandag 12 juni 2017

Aankondiging : Zaterdag 24 juni : Gulden sporen damtoernooi

Zoals ieder jaar verwelkomen we zowel huisdammers als clubspelers op ons tornooi.
De clubspelers worden verwacht om 9u45 ten laatste in het Sint-Janshuis, Graaf Gwijde van Namenstraat 4 in Kortrijk.
De huisdammers worden verwacht om 13u45.
De loting van wie tegen wie speelt gebeurt volgens het Zwitsers systeem. Dit betekent dat je na enkele partijen speelt tegen wie ongeveer je eigen sterkte heeft.
Er worden prijzen voorzien voor elke deelnemer !

Meer informatie in de folder.

Zondag 4 en maandag 5 juni : damsimultaan op de Sinkenfeesten op de Grote Markt.

Minder druk bezette simultaan op zaterdag maar verschillende geïnteresseerden voor de club. De zondag meer spelers maar minder geïnteresseerden. Daarna gingen we – uiteraard – lekker eten bij Da Franco.

Zaterdag 20 mei : damsimultaan en reuzendambord op schoolfeest 3 Hofsteden.

Rik (en later Daniël) animeerden de deelnemers.

Zaterdag 13 mei : clubkampioenschap Blitz III

Er werd in het Sint-Janshuis gespeeld wegens onbeschikbaarheid van ons clublokaal.

Blitz ronde 3 1 2 3 4 5 6 TOT + KP
1 Kenny Le Roy 2 2 2 2 2 10 5 100
2 Alex Libbrecht 0 0 2 2 2 6 3 98
3 Freddy Egels 0 2 2 1 1 6 2 97
4 Rik Devroe 0 0 0 2 1 3 1 95
5 Maxime Egels 0 0 1 0 2 3 1 94
6 Daniël Desmet 0 0 1 1 0 2 0 92

Bij gebrek aan (sterke) tegenstand : Kenny met de vingers in de neus, op respectabele afstand gevolgd door Alex en Freddy.
Dan weeral op serieuze achterstand : Rik en Maxime, met een puntje meer dan Daniël.
Mooi werk van Maxime !

Zondag 7 mei : BK Interclub :Brabo Antwerpen kampioen !

Phenix haalt (slechts ?) een derde plaats.

Phenix Kortrijk - Brabo Antwerpen 3 - 5
Dekimpe Jens - Wollaert Bryan 0 - 2
Libbrecht Alex - De Meulenaere Marc 0 - 2
Desmet Keita - Kleinmann Roger 2 - 0
Van hauwermeiren Bert - Vandeberg Yves 1 - 1
Ondanks heldhaftig verweer, nipt verlies voor Phenix.

Wallonië/Brussel - Damclub Genk 6 - 2
Jennes Luc - Hermans Valère 1 - 1
Grau Henri - Evens Johan 2 - 0
Trouet Michel - Vandebergh Jos 2 - 0
Wilvers Gaston - Ten Berge Rudi 1 - 1

De eindstand
1 2 3 4 5 Ptn Bsaldo
1 Brabo Antwerpen X 5 5 5 6 8 10
2 WDC Heule 3 X 4 5 8 5 8
3 Phenix Kortrijk 3 4 X 7 5 5 6
4 Wallonië/Bxl 3 3 1 X 6 2 -6
5 DC Genk 2 0 3 2 X 0 -18

Individuele score
ptn games moy.
1 Desmet Keita Phenix Kortrijk 7 4 1,75
De Meulenaere Marc Brabo Antwerpen 7 4 1,75
3 Depaepe Jimmy WDC Heule 6 4 1,50
Van hauwermeiren Bert Phenix Kortrijk 6 4 1,50
5 De Cokere Hein WDC Heule 5 3 1,67

Zondag 23 april, 14u00-19u30 : damsimultaan en reuzendambord ikv Textival V-tex

Alex en Rik verzorgden de simultaan.